*
*
 
2 galvis
teh

Horizontal bandsaw ZLH-4,25
Horizontal band saw dedicated for sawing logs into boards of required thickness.

Horizontal bandsaw ZLH-5,0
Horizontālais lentzāģis paredzēts baļķu garenzāģēšanai vajadzīgā biezuma apmalotos vai neapmalotos dēļos vai brusās.

Vertical bandsaw ZLV-1A
Vertikālais lentzāģis paredzēts 3-pusīgi apzāģētu brusu, kā arī nomaļu garenzāģēšanai dēlīšos vai citos zāģmateriālos(latās, līstēs).

Vertical bandsaw ZLV-1S
Jaunākās modifikācijas vertikālais lentzāģis ZLV – 1S paredzēts nomaļu garenzāģēšanai, sagāžot noteiktā leņķī, geldu attiecībā pret zāģlentas pārvietošanās plakni un iegūstot dēlīšus, četrskaldņu vai trīsskaldņu brusas, latas, līstes.

Vertical bandsaw - edger ZLV-1B
Vertikālais lentzāģis - brusotājs ZLV-1B paredzēts 3-pusīgi apzāģētu brusu, kā arī nomaļu garenzāģēšanai dēlīšos vai citos zāģmateriālos(latās, līstēs), kā arī 2 metru garu apaļkoku brusošanai.

Daudzgalvu horizontālā lentzāģmašīna ZLHT 2-6–4,25
Daudzgalvu horizontālā lentzāģmašīna ZLHT 2-6–4,25 paredzēta 3-pusīgi apzāģētu brusu zāģēšanai zāģmateriālos, vienlaicīgi izzāģējot 26 dēlīšus. Iespējams izmantot arī 1- vai 2-pusīgi apzāģētu sagatavju diametrā līdz 150 mm zāģēšanai, iegūstot neapzāģētus zāģmateriālus.

Lentzāģmašīna - brusotājs BL-3 - 4,25
Lentzāģmašīna - brusotājs BL-3 - 4,25 paredzēta sīkbaļķu zāģēšanai, vienlaicīgi iegūstot divu vai trīsskaldņu apzāģētu brusu. Slēgts ķēdes transportieris ar maināmu padeves ātrumu un baļķa piespiedējdiskiem nodrošina augstu darba ražīgumu.

Četrripu apmalotājzāgis ZA-4R
Četrripu apmalotājzāģis ZA–4R paredzēts brusu vai dēļu garenzāģēšanai dēļos vai citos zāģmateriālos, iegūstot vienu vai vairākas sagataves vienā apstrādē.

Ripzāģmašīna tarai ZRT2-400
Ripzāģmašīna tarai ZRT2-400 ir specializēts darbagalds, kas paredzēts 2- vai 3- skaldņu brusu sazāģēšanai dažāda biezuma dēlīšos vai citos zāģmateriālos (līstītes, latas).

Garenzāģēšanas galds ZDG-6 (ZDG-6A)
Garenzāģēšanas galds ZDG-6A paredzēts neapmalotu dēļu vai 2 skaldņu brusu biezumā līdz 80mm apmalošanai un noteikta platuma dēļu garenzāģēšanai.

Garinātājzāģis ZG-450
Garinātājzāģis ZG-450 paredzēts dēļu, brusu un latu galu atzāģēšanai un garināšanai vajadzīgajā garumā. Zāģa padeves kustība notiek ar roku spēka palīdzību.

Garinātājzāģis ZG-400H
Garinātājzāģis ZG-400H paredzēts dēļu, brusu un latu galu atzāģēšanai un garināšanai vajadzīgajā garumā.

Nomaļu apmalotājzāģis ZA-450
Apmalotājzāģis ZA-450 ir specializēts darbagalds, kas paredzēts skujkoku nomaļu malu apzāģēšanai (garenzāģēšanai), iegūstot trīspusīgi apstrādātu sagatavi un neapzēģētu dēļu malu apzāģēšanai, iegūstot apzāģētus dēļus.

Divripu garinātājzāģmašīna GR2-500
Divripu garinātājzāģmašīna GR2-500 paredzēta brusu (latu, dēlīšu) precīzai garināšanai. Iespējams darbināt atsevišķi vai ieslēdzot kokapstrādes līnijā aiz lentas brusotāja vai citām zāģmašīnām.

<< Iepriekšējie 1 2 Nākamie >>

We are offering subcontracting in metalworking - turning, grinding, welding ...
Our partners:
Gallery:
bilde bilde
bilde bilde
bilde bilde
 
:: :: ::
© Talsu Tehnika, 2008.