*
*
 
Malkas zāģis-skaldītājs
Izveidota modernizēta malkas zāģa- skaldītāja versija ar estakādi materiāla uzkrāšanai-padevei un transportieri materiāla padevei līdz zāģim. Iekārta aprīkojama arī ar malkas transportieri.

Četrripu brusotājzāģmašīna BR4-450.
Četrripu brusotājzāģmašīna BR4-450 ir specializēts darbagalds, kas paredzēts brusu izzāģēšanai no zāģbaļķiem. Strādājot ar četrām zāģripām, iegūst divskaldņu brusas.
Materiāla padevi nodrošina ķēdes padeves mehānisms. Zāģēšanu veic ar 4 zāģripām. Zāģripas platumu regulē 80mm robežās.

Daudzzāģmašīna DZ9-250.
Daudzzāģmašīna DZ9-250 ir specializēts darbagalds, kas paredzēts dēlīšu sazāģēšanai no brusām. Strādājot ar 18 zāģripām, iegūstam dēļus.
Materiāla padevi nodrošina rullīšu konveijeri. Zāģēšanu veic ar 9 zāģripām uz katras ass. Zāģripas platumu regulē ar straplikām.

Nomaļu pārstrādes līnija.
Izgatavota jauna kokapstrādes līnija nomaļu ("cepuru") pārstrādei taras dēlīšos.

Divgalvu horizontālā lentzāģmašīna ZLHT2-4,53A.
Divgalvu horizontālā lentzāģmašīna ZLHT2-4,53A paredzēta 3 vai 4 pusīgi apzāģētu brusu dalīšanai, vai nomaļu zāģēšanai sīkākā sortimentā, vienā gājienā izzāģējot 2 dēlīšus. Iespējams nodrošināt pietiekošu zāģmateriālu kvalitāti, zāģējot koksnes iekšējo spriegumu rezultātā deformējušās sagataves.

Horizontālais lentzāģis ZLH-4,25
Horizontālais lentzāģis paredzēts baļķu garenzāģēšanai vajadzīgā biezuma apmalotos vai neapmalotos dēļos vai brusās.

Horizontālais lentzāģis ZLH-5,0
Horizontālais lentzāģis paredzēts baļķu garenzāģēšanai vajadzīgā biezuma apmalotos vai neapmalotos dēļos vai brusās.

Vertikālais lentzāģis ZLV-1A
Vertikālais lentzāģis paredzēts 3-pusīgi apzāģētu brusu, kā arī nomaļu garenzāģēšanai dēlīšos vai citos zāģmateriālos(latās, līstēs).

Vertikālais lentzāģis ZLV-1S
Jaunākās modifikācijas vertikālais lentzāģis ZLV – 1S paredzēts nomaļu garenzāģēšanai, sagāžot noteiktā leņķī, geldu attiecībā pret zāģlentas pārvietošanās plakni un iegūstot dēlīšus, četrskaldņu vai trīsskaldņu brusas, latas, līstes.

Vertikālais lentzāģis-brusotājs ZLV-1B
Vertikālais lentzāģis - brusotājs ZLV-1B paredzēts 3-pusīgi apzāģētu brusu, kā arī nomaļu garenzāģēšanai dēlīšos vai citos zāģmateriālos(latās, līstēs), kā arī 2 metru garu apaļkoku brusošanai.

Daudzgalvu horizontālā lentzāģmašīna ZLHT 2-6–4,25
Daudzgalvu horizontālā lentzāģmašīna ZLHT 2-6–4,25 paredzēta 3-pusīgi apzāģētu brusu zāģēšanai zāģmateriālos, vienlaicīgi izzāģējot 26 dēlīšus. Iespējams izmantot arī 1- vai 2-pusīgi apzāģētu sagatavju diametrā līdz 150 mm zāģēšanai, iegūstot neapzāģētus zāģmateriālus.

Lentzāģmašīna - brusotājs BL-3 - 4,25
Lentzāģmašīna - brusotājs BL-3 - 4,25 paredzēta sīkbaļķu zāģēšanai, vienlaicīgi iegūstot divu vai trīsskaldņu apzāģētu brusu. Slēgts ķēdes transportieris ar maināmu padeves ātrumu un baļķa piespiedējdiskiem nodrošina augstu darba ražīgumu.

Četrripu apmalotājzāgis ZA-4R
Četrripu apmalotājzāģis ZA–4R paredzēts brusu vai dēļu garenzāģēšanai dēļos vai citos zāģmateriālos, iegūstot vienu vai vairākas sagataves vienā apstrādē.

Ripzāģmašīna tarai ZRT2-400
Ripzāģmašīna tarai ZRT2-400 ir specializēts darbagalds, kas paredzēts 2- vai 3- skaldņu brusu sazāģēšanai dažāda biezuma dēlīšos vai citos zāģmateriālos (līstītes, latas).

Garenzāģēšanas galds ZDG-6 (ZDG-6A)
Garenzāģēšanas galds ZDG-6A paredzēts neapmalotu dēļu vai 2 skaldņu brusu biezumā līdz 80mm apmalošanai un noteikta platuma dēļu garenzāģēšanai.

<< Iepriekšējie 1 2 Nākamie >>

Piedāvājam pakalpojumus metālapstrādē - virpošana, slīpēšana, metināšana ...
Piedāvājam iekārtu kompleksu taras dēlīšu ražošanai.
Mūsu partneri:
Galerija:
bilde bilde
bilde bilde
bilde bilde
 
:: :: :: ::
© Talsu Tehnika, 2021.